Makléř měsíce června 2024

Makléřem měsíce června se za kancelář RE/MAX Atraktiv stává již poněkolikáté v tomto roce Ing. Michal Kratochvila. Srdečně mu blahopřejeme k dosaženému úspěchu a i v dalších období přejeme úspěšné obchodní transakce a spokojené klienty.

Číst aktualitu

Makléř měsíce dubna 2024

Makléřem měsíce dubna 2024 se stává v kanceláři RE/MAX Atraktiv Ing. Michal Kratochvila. Titul makléře měsíce získává v tomto roce již podruhé, což svědčí o jeho vysokém pracovním nasazení a úspěšnosti. Srdečně blahopřejeme.

Číst aktualitu

Makléř měsíce března 2024

Makléřem kanceláře RE/MAX Atraktiv se stal majitel kanceláře Pavel Křetinský. Jeho dlouholeté zkušenosti a hluboké porozumění realitnímu trhu jsou klíčem k úspěchu včetně jeho nasazení a jsou inspirující pro kolegy. Věříme, že bude i nadále posilovat pozici RE/MAX Atraktiv na trhu a budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky. Srdečně blahopřejeme k výsledku a přejeme hodně dalších úspěchů, spokojených klientů a radosti z jeho práce.

Číst aktualitu

Makléř měsíce února 2024

Gratulujeme Ing. Michalu Kratochvilovi k výsledku za měsíc únor 2024, kdy se stal nejlepším makléřem kanceláře RE/MAX Atraktiv. S jeho letitou zkušeností v realitním odvětví není překvapivé, že patří trvale mezi nejlepší makléře kanceláře. Jeho úspěchy jsou zaslouženým odrazem jeho oddanosti a profesionalismu v práci. Získal si důvěru svých klientů, což se odráží v jejich spokojenosti a ochotě se k němu vracet pro další obchody. Věříme, že s jeho schopnostmi a znalostmi bude i nadále vynikat v realitní oblasti i v následujících měsících.

Číst aktualitu