Makléř měsíce března 2024

Makléřem kanceláře RE/MAX Atraktiv se stal majitel kanceláře Pavel Křetinský. Jeho dlouholeté zkušenosti a hluboké porozumění realitnímu trhu jsou klíčem k úspěchu včetně jeho nasazení a jsou inspirující pro kolegy. Věříme, že bude i nadále posilovat pozici RE/MAX Atraktiv na trhu a budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky. Srdečně blahopřejeme k výsledku a přejeme hodně dalších úspěchů, spokojených klientů a radosti z jeho práce.

Číst aktualitu

Makléř měsíce února 2024

Gratulujeme Ing. Michalu Kratochvilovi k výsledku za měsíc únor 2024, kdy se stal nejlepším makléřem kanceláře RE/MAX Atraktiv. S jeho letitou zkušeností v realitním odvětví není překvapivé, že patří trvale mezi nejlepší makléře kanceláře. Jeho úspěchy jsou zaslouženým odrazem jeho oddanosti a profesionalismu v práci. Získal si důvěru svých klientů, což se odráží v jejich spokojenosti a ochotě se k němu vracet pro další obchody. Věříme, že s jeho schopnostmi a znalostmi bude i nadále vynikat v realitní oblasti i v následujících měsících.

Číst aktualitu

Makléřka měsíce února 2024

Kancelář RE/MAX Atraktiv vyhlásila makléře měsíce ledna 2024. Nejúspěšnější makléřkou se stala Romana Prokešová. Srdečně blahopřejeme k dosaženému výsledku a přejeme i v dalším období hodně štěstí na realitním poli. Ať se Ti  i nadále daří a práce Ti přináši radost a spokojené klienty. 

Číst aktualitu

Makléř měsíce prosince

S velkou radostí oznamujeme, že v měsíci prosinci 2023 se náš vážený kolega a současně majitel kanceláře Pavel Křetinský stal  opět, jako už vícekrát v tomto roce, makléřem měsíce.  Tímto mu srdečně blahopřejeme k zaslouženému úspěchu a přejeme mu mnoho dalších profesních úspěchů v budoucnosti. Věříme, že jeho stabilní úspěšné výsledky mu jeho práce přinese i v roce 2024.

Číst aktualitu

Makléř měsíce listopadu 2023

S velkou radostí oznamujeme, že v měsíci listopadu 2023 se náš vážený kolega a majitel kanceláře Radovan Slavíček, vynesl nad ostatními a stal se makléřem měsíce.  Tímto mu srdečně blahopřejeme k zaslouženému úspěchu a přejeme mu mnoho dalších profesních úspěchů v budoucnosti. Věříme, že jeho přínos a angažovanost nadále povedou naši realitní kancelář k ještě větším výsledkům.

 

Číst aktualitu