Kvalitní a profesionální služby zaměřené na potřeby zákazníků. To je tajemství úspěchu značky RE/MAX . Naši makléři patří mezi největší profesionály na trhu.

Pavel Křetinský

Prodej, pronájem či koupě nemovitostí je náš denní chleba. Jako majitel realitní kanceláře vím, že kvalitní a schopný člověk, který vás celou transakcí provede, odborně zajistí veškerou dokumentaci včetně financování, je pro klienta zásadní výhrou. Ozvěte se, pomůžeme vám.

Radovan Slavíček

Profesionalita, vstřícnost, efektivita, v naší kanceláři víme, že realitní makléř musí být pro klienta oporou i rádcem a pracovat v jeho prospěch. Využijte i vy dlouholeté zkušenosti našich makléřů. Ozvěte se a přesvědčte se o nadstandardní kvalitě naší práce sami.

Ing. Michal Kratochvíla

Mám rád, když jsou za mojí prací realitního makléře vidět výsledky – rychlá a bezpečně realizovaná transakce (ať už koupě, prodej či pronájem nemovitosti), zajištění služeb od A do Z a ve finále spokojený klient. Ušetříte si čas i peníze a využijete služeb profesionála.

Marcela Bednářová

Pokud hledáte vysněné bydlení či chcete výhodně prodat dům, byt, pozemek nebo i komerční objekt, ráda vám pomohu. Již více než 5 let aktivně pracuji jako realitní makléřka v kanceláři RE/MAX Atraktiv. Profesionalita a komplexní péče o klientovu zakázku patří mezi moje priority.

Renata Dvořáková

Pokud člověk pracuje s nasazením i radostí dohromady, má potenciál být tím nejlepším. Stát se jedničkou naší vyškovské kanceláře se mi podařilo již několikrát. Nabízím zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, pozemků, komerčních objektů a kanceláří.

Alojz Gajdoš

Díky svým dlouholetým zkušenostem v oboru vím, že prvořadým cílem mojí práce musí být spokojenost klienta. I proto se v hodnocení makléřů naší kanceláře stále umisťuji na předních místech. Zajištění veškerých služeb, bezpečnost prodeje i nákupu a rychlost transakce jsou pro mě samozřejmostí.

Mgr. Dana Toušová

Již několik let pracuji jako certifikovaný realitní makléř dle ISO 17024. Pokud od svého makléře vyžadujete pečlivost, rychlost a profesionalitu, můžete se ozvat, ráda vám s vaší zakázkou odborně pomůžu včetně zajištění veškerého odpovídajícího servisu.

Marcela Malachtová

Pokud očekáváte od svého realitního makléře profesionalitu a naprosto kompletní servis od A do Z, tak se mi můžete ozvat. Dělám svoji práci tak, jak se má, s cílem maximální spokojenosti klienta. Mojí specializací je pronájem a prodej nemovitostí v Brně. Pokud se ozvete, vyřešíme, co bude třeba.

Hana Luckerová

Již několik let pracuji jako realitní makléřka se specializací na Prostějov a okolí, zakládám si na rychlosti, efektivitě a bezpečnosti a ráda vám pomůžu odborně zajistit právě váš realitní záměr.

Kateřina Martinovičová

Prodej, pronájem, koupě nemovitostí – to je můj denní chleba. Pracuji v lokalitě Vyškova a okolí a jako člen RE/MAX Atraktiv týmu vám nabízím odbornou pomoc. Zakládám si na profesionalitě, kvalitně odvedené práci a bezpečné realizaci celé transakce.

Romana Prokešová

Jsem realitním makléřem společnosti RE/MAX Atraktiv. Ráda Vám pomohu koupit, prodat, pronajmout Váš dům, byt, pozemek, komerční prostory. Pokud hledáte férové jednání, skvělý servis a jistotu, prosím mě můžete kontaktovat, ráda Vás vyslechnu, pomohu, vše vyřeším a ušetřím Váš čas.

Mgr. Alena Slavíčková

Mgr. Alena Slavíčková

+420 723 352 678

alena.slavickova@re-max.cz

certifikace

I pro oblast realit platí, že za kvalitou práce vždy stojí osobní kvality člověka. Jako realitní makléřka se dlouhodobě specializuji na oblast Vyškova, Drnovic, blízkého okolí, kde sama bydlím a region tak perfektně znám. Můžete si nechat pomoci od profesionála, kterému na jeho práci opravdu záleží.

RNDr. Jiří Sochor

Dlouhodobě pracuji jako realitní makléř a svým klientům garantuji rychlost, efektivitu a osobní přístup, aby byla zajištěna jejich maximální spokojenost.

Milena Káňová

Jsem ráda, když za člověka hovoří kvalitně odvedená práce a spokojení klienti. Pracuji jako realitní makléřka a dosahovat obojího se mi dlouhodobě daří díky profesionalitě a komplexnímu přístupu. Zajistím i pro vás jak bezpečnou realizaci a hladký průběh celého obchodu, tak financování.