Pomáháme lidem s realitami již 16 let a dodnes vytrvale naplňujeme naši vizi kompletního realitního servisu, zodpovědnosti a otevřenosti. Využijte naší odborné pomoci i vy.

Historie realitní kanceláře

Na začátku velkých a úspěšných projektů vždy stojí pevné rozhodnutí a jasná vize. A často také dlouholeté zkušenosti.

Právě díky nim si dnešní majitelé a zakladatelé kanceláře, Pavel Křetinský a Radovan Slavíček už v roce 2005 uvědomovali, před jakými všemi otazníky stojí běžný člověk, pokud potřebuje prodat anebo koupit nemovitost. Jako dlouholetí poradci stavební spořitelny dennodenně pomáhali s financováním nemovitostí svých klientů a setkávali se s příběhy, které mluvily za vše. Kvalitně, bezpečně a rychle sehnat, odkoupit anebo prodat nemovitost byl leckdy pro běžného člověka velmi tvrdý oříšek. A proto přišlo jejich společné rozhodnutí.

V roce 2007 spojili síly, zkušenosti i schopnosti a vytvořili celkovou vizi projektu realitní kanceláře, ve které hrál prim kompletní servis, právní zabezpečení na špičkové úrovni a rychlé a dostupné financování. A nechtěli být jen jedněmi z mnoha. Cílem bylo vytvoření realitní kanceláře, která bude pro své klienty partnerem, na nějž se dá vždy stoprocentně spolehnout. Bez kompromisů v oblasti kvality, s jasnými etickými zásadami a vysokými nároky na vlastní makléře.

Jak už to chodí v životě i v byznysu, pro úspěch projektu byl klíčovým krokem výběr správného partnera. Pokud se chcete stát tím nejlepším, pak je jasné, že bude potřeba s nejlepšími spolupracovat. Partnerem nově vzniklé kanceláře se tak logicky stala celosvětová realitní značka RE/MAX.

Na základě této smělé vize se tak od roku 2007 začala psát nová kapitola realitních služeb na Vyškovsku a jižní Moravě. Kanceláře RE/MAX Atraktiv vybudovali stabilní tým odborníků - makléřů i advokátů, kteří díky své píli i nadšení pro věc dodnes naplňují původní myšlenku nadstandardních realitních služeb.

Každý rok zprostředkujeme prodej více než 130 nemovitostí a s více než 4 500 klienty se tak řadíme ke špičce realitních kanceláří na jižní Moravě.

Každopádně – mise kanceláře RE/MAX Atraktiv ještě nekončí. Těšíme se na další stovky i tisíce budoucích spokojených zákazníků, kteří pro nás zároveň budou závazkem posouvat laťku kvality služeb ještě výše.

„Kvalita, rychlost, rozsah služeb a hlavně bezpečí. To jsou hlavní důvody, proč si pro spolupráci vybrat právě RE/MAX Atraktiv.“

Kvalita

 • RE/MAX má nejširší celorepublikovou síť poboček

  Nabízíme nejširší možnosti inzerce nemovitostí v Česku i zahraničí. Umožňuje to celosvětová síť realitních kanceláří a společná evropská internetová databáze. Díky tomu jsou veškeré nemovitosti v nabídce RE/MAX ČR zároveň nabízeny a prezentovány v ostatních zemích sítě RE/MAX.

 • RE/MAX je nejznámější realitní značkou

  Máme jeden z nejnavštěvovanějších webů v České republice. Zájemci o koupi se proto primárně obracejí na nás.

 • RE/MAX má nejširší databázi kvalifikovaných zájemců o koupi nemovitostí

  Neustále rozšiřujeme počet kontaktů na zájemce o koupi nemovitostí. Díky tomu je prodej nemovitostí rychlejší.

 • Skvělá spolupráce s makléři RE/MAX

  Vždy se snažíme prodat vaši nemovitost co nejrychleji a za nejvyšší možnou prodejní cenu.

Bezpečí

 • Kanceláře sítě RE/MAX se řídí etickým kodexem a obchodními podmínkami

  Pro všechny osoby v systému RE/MAX platí jednotný reklamační řád. Případné stížnosti řeší RE/MAX ombudsman v podobě nezávislého advokáta.

 • Všechny RE/MAX realitní kanceláře mají povinnost vést oddělený depozitní účet

  Na tento účet dohlíží centrála společnosti.

 • Všechny kanceláře RE/MAX mají sjednáno pojištění profesní zodpovědnosti

  Případná procesní či profesionální chyba je kryta tímto pojištěním.

 • Kanceláře RE/MAX uschovávají kupní ceny nemovitostí v advokátní úschově

  Jiný způsob úschovy není dovolen.

 • Všechny smlouvy v RE/MAX vytvářejí a kontrolují renomovaní advokáti

  Vážíme si důvěry našich klientů a zaručujeme jim jistotu bezpečí. Proto jsou všechny obchodní transakce podloženy smlouvami, nad kterými vykonávají dohled naši advokáti.