Hledáme nové kolegy a kolegyně do týmu naší rostoucí realitní kanceláře ve Vyškově.

Chcete pracovat pro prestižní mezinárodní společnost?

  • Hledáte nezávislost?
  • Vyhovuje vám flexibilní pracovní doba?
  • Jste realitní makléř/makléřka a nejste spokojen/a s vlastním ohodnocením?
  • Zdá se vám, že z provizí, které vyděláte, vám zůstane příliš malá část?

Začněte pracovat pro naši kancelář a poznáte, že  RE/MAX je skutečně jiná realitní společnost. V RE/MAXU dostanete prostor pro růst, který není ničím omezen. Je to domov pro ty nejlepší z nejlepších. Stáhněte si brožuru 10 důvodů, proč se stát RE/MAX makléřem a přesvědčte se.

Láká vás úspěšná obchodní kariéra, ale zatím nemáte zkušenosti? Nevadí!

Nováčkům nabízíme intenzivní čtyřměsíční kurz "Cesta k úspěchu". Pod vedením zkušených makléřů vás zasvětíme do tajů obchodních dovedností a nastartujeme vaši kariéru.

Zaujala vás naše nabídka a rádi byste se dozvěděli víc?

Pak neváhejte a zavolejte, napište e-mail nebo se za námi zastavte přímo do kanceláře:

+420 602 542 995

pavel.kretinsky@re-max.cz

Purkyňova 143/18 682 01 Vyškov

„Tím nejdůležitějším faktorem v každé společnosti jsou lidé. My chceme ty nejlepší, proto nabízíme také nejvyšší odměny.“

Hlavní výhody práce realitního makléře RE/MAX

Úspěšná nadnárodní firma

RE/MAX je nejúspěšnější sítí realitních kanceláří v České republice i ve světě. Od svého založení se naše síť nepřetržitě rozrůstá a v současnosti s námi pracuje více než 89 000 realitních makléřů po celém světě. S RE/MAX získáváte zázemí silné nadnárodní firmy.

Časová nezávislost

Chcete věnovat více času své rodině? Schází vám čas na vaše zájmy a koníčky? Možná máte jiný důvod, proč hledáte perspektivní práci s flexibilní pracovní dobou. S RE/MAX jste svým vlastním pánem. Máte maximální kontrolu nad svým časem a je vaším rozhodnutím, jak si svůj čas rozvrhnete.

Podnikatelská nezávislost a podpora společnosti RE/MAX

Nevyhovuje vám klasické zaměstnání s dohledem a neustálou kontrolou vašeho šéfa? Rádi byste zkusili nezávislost, ale bojíte se neúspěchu? Zkuste RE/MAX. Unikátní koncepce společnosti RE/MAX vám dává šanci plně rozvinout vaše podnikatelské nadání a zároveň vám umožňuje ovlivňovat míru podpory, kterou potřebujete ke svému úspěchu. S RE/MAX pracujete pro sebe, ne však sami. Máte možnost zvolit si vlastní formu osobní propagace, jako jsou např. vlastní vizitky, reklamní nápisy na autě apod. To však neznamená, že jste na všechno sami. RE/MAX vám poskytne potřebnou podporu, např. webovou prezentaci, pravidelná školení, možnost účastnit se velkých a mezinárodních realitních projektů, přístup na mezinárodní referenční nabídky či regionální reklamní a marketingovou podporu.

Národní a mezinárodní systém referenčních nabídek

S RE/MAX nebudete limitováni hranicemi České republiky. S RE/MAX můžete prodávat nemovitosti v České republice i za jejími hranicemi. Také vaši klienti budou mít z pohodlí vaší kanceláře přístup na nabídky nemovitostí v zahraničí.

Propracovaný systém školení

Systém školení RE/MAX zahrnuje vstupní a další specializovaná školení. Můžete se vzdělávat i prostřednictvím intranetových stánek, kde máte k dispozici vzdělávací semináře na různá témata. Tyto semináře byly vytvořeny pro vlastní satelitní televizi RE/MAX v Severní Americe a ostatním regionům jsou k dispozici formou videonahrávek. RE/MAX disponuje třístupňovým kariérním modelem vzdělávání. V průběhu své kariery v RE/MAX můžete projít velmi širokou škálou tréninků a školení, které ze začínajícího makléře udělají třeba úspěšného majitele realitní kanceláře. Protože „sky is the limit“.

Firemní kultura založená na vysokých etických standardech a profesionálním přístupu

Společnost RE/MAX je pyšná na svou firemní kulturu, která je založená na profesionálním přístupu, vysokých etických standardech, nepřetržitém vzdělávání, sdílení nápadů a osobních kontaktů svých členů. Každoročně pořádáme mezinárodní i národní shromáždění, na kterých máte jedinečnou příležitost se setkat se svými kolegy ze zahraničí a navázat osobní kontakty tak důležité v oblasti realit.

Maximální ohodnocení

Východiskem koncepce RE/MAX je maximální odměňování realitních makléřů. S RE/MAX vám zůstane až 80% získané provize výměnou za podílení se na provozních nákladech kanceláře.

Pracujte pro sebe, ale ne sami! RE/MAX vám pomůže nastartovat vaši kariéru realitního makléře. RE/MAX Česká republika i majitelé kanceláře jsou tu především proto, aby vám pomohli rozvíjet váš vlastní business, a nikoliv naopak.

Chcete se stát nejlepšími v oboru realit?

+420 602 542 995

pavel.kretinsky@re-max.cz

Purkyňova 143/18 682 01 Vyškov