Co kdyby vás práce zase začala bavit a ještě si slušně vyděláte? Právě teď hledáme nového kolegu či kolegyni do Brna a Vyškova

Proč se přidat k nejsilnější realitní kanceláři na světě?

Upřímně, začít podnikat v realitách nikdy nebylo výhodnější než nyní, kdy ceny nemovitostí atakují rekordy. A právě z nich se počítá váš příjem. Naši makléři dosahují vůbec nejvyšších zisků na trhu. 

V den, kdy se připojíte ke značce RE/MAX, vás budou všichni znát. Jsme součástí největší světové realitní sítě a jen v Česku máme přes 150 poboček a 1 000 makléřů.

Žijeme s dobou, stavíme na technologických inovacích a silné marketingové orientaci. Slepě nekopírujeme trendy, ale sami nastavujeme standardy realitního podnikání.

Budete pracovat pro sebe, ale ne sami. Máte jedinečnou příležitost stát se prosperujícím obchodníkem díky zázemí a know-how silné společnosti, a přitom být vlastním pánem.

 

Jak poznáte, že hledáme právě vás?

  • Toužíte po svobodě. Finanční, rozhodovací, plánovací. Ale přitom víte, že bez poctivé práce ničeho nedosáhnete. Realitní byznys je rozmanitý a zábavný, žádá si však zodpovědnost.
  • Je vám jasné, že skvělý realitní makléř musí umět jednat s lidmi, zajímat se o jejich problémy a hledat řešení. Na prvním místě jsou vždy klienti a jejich potřeby. Měli bychom být trpěliví a umět jim naslouchat. Ale věřte, že ta jejich radost pak stojí za to. 
  • Chcete ve vaší práci vidět dlouhodobý smysl, máte chuť nastartovat kariéru, která vám zajistí udržitelnou nadstandardní životní úroveň. Získáte dostatek finančních prostředků i času a pode dle svých očekávání sami vyvážíte práci s rodinou a koníčky.
  • Možná, že už to nějakou dobu jako makléř zkoušíte, ale zdá se vám, že výdělky zatím nejsou zdaleka takové, jak jste očekávali. Nebo vás prostě jen láká úspěšná obchodní kariéra, ale nemáte potřebné zkušenosti a především kontakty. My vám nabízíme pomocnou ruku a 45 let realitních zkušeností z celého světa, které z našich makléřů dělají s náskokem nejproduktivnější obchodník na trhu.

 

Proč vás bude práce v našem týmu bavit a co vám nabízíme?

  • Důraz na osobní rozvoj, vzdělání a obchodní růst u nás hrají prim. Abyste se do realit rychle dostali, máme pro vás intenzivní vzdělávací akademii. Všechny potřebné kurzy a certifikáty k zisku živnostenského oprávnění vám pomůžeme vyřídit během několika měsíců. 
  • Nebudete ničí podřízený. Hledáme kolegu, přítele, parťáka do byznysu, který mezi nás zapadne a vzájemně se budeme motivovat. V RE/MAXU dobře víme, že tím nejdůležitějším faktorem pro úspěch celé společnosti jsou skvělí a spokojení lidé. A opravdu tomu věříme.
  • Chceme ty nejlepší obchodníky, proto nabízíme i nejvyšší finanční odměnu. Díky motivačnímu systému odměňování si můžete přijít až na 80 % z každé získané provize výměnou za podílení se na provozních nákladech kanceláře. Jsme v tom společně. 
  • Kolik, si tedy můžete vydělat? To záleží jen na vás. Příjmy jsou bez limitů. Odměnou za vaši práci budou nadstandardní výdělky a absolutní svoboda. Neexistuje horní hranice, kolik si jako makléř u nás můžete vydělat.

Důležité je chtít. To ostatní vás naučíme!

Na naší pobočce se řídíme heslem, že lepší je se přecenit, než nezkusit něco, o čem si myslíte, že je to nad vaše síly.

Možná, že jste právě jedinou zprávu daleko od radikální změny vašeho života.

Ještě váháte? Zbytečně. Prostě se nás zeptejte. Rádi vám vysvětlíme, jak funguje realitní trh v Česku a proč si myslíme, že jsme na něm právě my už přes 10 let tak úspěšní.

Zavolejte, napište nebo se rovnou stavte na kávu a poznejte příběhy našich kolegů.

Na vlastní oči uvidíte, jak jednoduché může být přidat se k makléřům s nejvyššími výdělky na trhu.


Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán.