Kvalitní a profesionální služby zaměřené na potřeby zákazníků. To je tajemství úspěchu značky RE/MAX . Naši makléři patří mezi největší profesionály na trhu.

Pavel Křetinský

Pavel Křetinský

+420 602 542 995

pavel.kretinsky@re-max.cz

certifikace

Prodej, pronájem či koupě nemovitostí je náš denní chleba. Jako majitel realitní kanceláře vím, že kvalitní a schopný člověk, který vás celou transakcí provede, odborně zajistí veškerou dokumentaci včetně financování, je pro klienta zásadní výhrou. Ozvěte se, pomůžeme vám.

Radovan Slavíček

Radovan Slavíček

+420 737 576 864

radovan.slavicek@re-max.cz

certifikace

Profesionalita, vstřícnost, efektivita, v naší kanceláři víme, že realitní makléř musí být pro klienta oporou i rádcem a pracovat v jeho prospěch. Využijte i vy dlouholeté zkušenosti našich makléřů. Ozvěte se a přesvědčte se o nadstandardní kvalitě naší práce sami.

Ing. Michal Kratochvila

Ing. Michal Kratochvila

+420 603 177 933

michal.kratochvila@re-max.cz

certifikace

Mám rád, když jsou za mojí prací realitního makléře vidět výsledky – rychlá a bezpečně realizovaná transakce (ať už koupě, prodej či pronájem nemovitosti), zajištění služeb od A do Z a ve finále spokojený klient. Ušetříte si čas i peníze a využijete služeb profesionála.

Marcela Bednářová

Marcela Bednářová

+420 733 149 034

marcela.bednarova@re-max.cz

certifikace

Pokud hledáte vysněné bydlení či chcete výhodně prodat dům, byt, pozemek nebo i komerční objekt, ráda vám pomohu. Již více než 5 let aktivně pracuji jako realitní makléřka v kanceláři RE/MAX Atraktiv. Profesionalita a komplexní péče o klientovu zakázku patří mezi moje priority.

Renata Dvořáková

Renata Dvořáková

+420 601 125 277

renata.dvorakova@re-max.cz

certifikace

Pokud člověk pracuje s nasazením i radostí dohromady, má potenciál být tím nejlepším. Stát se jedničkou naší vyškovské kanceláře se mi podařilo již několikrát. Nabízím zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, pozemků, komerčních objektů a kanceláří.

Alojz Gajdoš

Díky svým dlouholetým zkušenostem v oboru vím, že prvořadým cílem mojí práce musí být spokojenost klienta. I proto se v hodnocení makléřů naší kanceláře stále umisťuji na předních místech. Zajištění veškerých služeb, bezpečnost prodeje i nákupu a rychlost transakce jsou pro mě samozřejmostí.

Mgr. Dana Toušová

Mgr. Dana Toušová

+420 731 618 399

dana.tousova@re-max.cz

certifikace

Již několik let pracuji jako certifikovaný realitní makléř dle ISO 17024. Pokud od svého makléře vyžadujete pečlivost, rychlost a profesionalitu, můžete se ozvat, ráda vám s vaší zakázkou odborně pomůžu včetně zajištění veškerého odpovídajícího servisu.

Marcela Malachtová

Marcela Malachtová

+420 734 645 058

marcela.malachtova@re-max.cz

certifikace

Pokud očekáváte od svého realitního makléře profesionalitu a naprosto kompletní servis od A do Z, tak se mi můžete ozvat. Dělám svoji práci tak, jak se má, s cílem maximální spokojenosti klienta. Mojí specializací je pronájem a prodej nemovitostí v Brně. Pokud se ozvete, vyřešíme, co bude třeba.

Hana Luckerová

Již několik let pracuji jako realitní makléřka se specializací na Prostějov a okolí, zakládám si na rychlosti, efektivitě a bezpečnosti a ráda vám pomůžu odborně zajistit právě váš realitní záměr.

Romana Prokešová

Romana Prokešová

+420 733 149 014

romana.prokesova@re-max.cz

certifikace

Jsem realitním makléřem společnosti RE/MAX Atraktiv. Ráda Vám pomohu koupit, prodat, pronajmout Váš dům, byt, pozemek, komerční prostory. Pokud hledáte férové jednání, skvělý servis a jistotu, prosím mě můžete kontaktovat, ráda Vás vyslechnu, pomohu, vše vyřeším a ušetřím Váš čas.

Mgr. Alena Slavíčková

Mgr. Alena Slavíčková

+420 723 352 678

alena.slavickova@re-max.cz

certifikace

I pro oblast realit platí, že za kvalitou práce vždy stojí osobní kvality člověka. Jako realitní makléřka se dlouhodobě specializuji na oblast Vyškova, Drnovic, blízkého okolí, kde sama bydlím a region tak perfektně znám. Můžete si nechat pomoci od profesionála, kterému na jeho práci opravdu záleží.

RNDr. Jiří Sochor

RNDr. Jiří Sochor

+420 733 149 013

jiri.sochor@re-max.cz

certifikace

Dlouhodobě pracuji jako realitní makléř a svým klientům garantuji rychlost, efektivitu a osobní přístup, aby byla zajištěna jejich maximální spokojenost.

Milena Káňová

Milena Káňová

+420 601 374 885

milena.kanova@re-max.cz

certifikace

Jsem ráda, když za člověka hovoří kvalitně odvedená práce a spokojení klienti. Pracuji jako realitní makléřka a dosahovat obojího se mi dlouhodobě daří díky profesionalitě a komplexnímu přístupu. Zajistím i pro vás jak bezpečnou realizaci a hladký průběh celého obchodu, tak financování.

Ing. arch. Jitka Pešková

Ing. arch. Jitka Pešková

+420 721 525 177

jitka.peskova@re-max.cz

certifikace

Ráda Vám pomohu řešit Vaše bydlení. Jsem zde pro Vás. Neváhejte mě kontaktovat.

Aneta Navrátilová

Práce realitního makléře mě velmi baví. Jsem zde pro Vás, chci Vám pomoci zajistit vysněné bydlení. Neváhejte mě kontaktovat.

Iveta Čajková

Práce realitního makléře mě velmi baví. Jsem zde pro Vás, chci Vám pomoci zajistit vysněné bydlení. Neváhejte mě kontaktovat.

Lenka Šindelářová

Pracuji jako realitní makléřka a ráda pro Vás zajistím bydlení. Neváhejte mě kontaktovat a oslovit.