Kvalitní a profesionální služby zaměřené na potřeby zákazníků. To je tajemství úspěchu značky RE/MAX . Naši makléři patří mezi největší profesionály na trhu.

Pavel Křetinský

Pavel Křetinský

+420 602 542 995

pavel.kretinsky@re-max.cz

certifikace

Prodej, pronájem či koupě nemovitostí je náš denní chleba. Jako majitel realitní kanceláře vím, že kvalitní a schopný člověk, který vás celou transakcí provede, odborně zajistí veškerou dokumentaci včetně financování, je pro klienta zásadní výhrou. Ozvěte se, pomůžeme vám.

Radovan Slavíček

Radovan Slavíček

+420 737 576 864

radovan.slavicek@re-max.cz

certifikace

Profesionalita, vstřícnost, efektivita, v naší kanceláři víme, že realitní makléř musí být pro klienta oporou i rádcem a pracovat v jeho prospěch. Využijte i vy dlouholeté zkušenosti našich makléřů. Ozvěte se a přesvědčte se o nadstandardní kvalitě naší práce sami.

Ing. Michal Kratochvila

Ing. Michal Kratochvila

+420 603 177 933

michal.kratochvila@re-max.cz

certifikace

Mám rád, když jsou za mojí prací realitního makléře vidět výsledky – rychlá a bezpečně realizovaná transakce (ať už koupě, prodej či pronájem nemovitosti), zajištění služeb od A do Z a ve finále spokojený klient. Ušetříte si čas i peníze a využijete služeb profesionála.

Marcela Bednářová

Marcela Bednářová

+420 733 149 034

marcela.bednarova@re-max.cz

certifikace

Pokud hledáte vysněné bydlení či chcete výhodně prodat dům, byt, pozemek nebo i komerční objekt, ráda vám pomohu. Aktivně pracuji jako realitní makléřka v kanceláři RE/MAX Atraktiv. Profesionalita a komplexní péče o klientovu zakázku patří mezi moje priority.

Renata Dvořáková

Renata Dvořáková

+420 601 125 277

renata.dvorakova@re-max.cz

certifikace

Pokud člověk pracuje s nasazením i radostí dohromady, má potenciál být tím nejlepším. Stát se jedničkou naší vyškovské kanceláře se mi podařilo již několikrát. Nabízím zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, pozemků, komerčních objektů a kanceláří.

Hana Luckerová

Pokud hledáte vysněné bydlení či chcete výhodně prodat dům, byt, pozemek nebo i komerční objekt, ráda vám pomohu. Již více než 10 let aktivně pracuji jako realitní makléřka v kanceláři RE/MAX Atraktiv. Profesionalita a komplexní péče o klientovu zakázku patří mezi moje priority.

Romana Prokešová

Romana Prokešová

+420 733 149 014

romana.prokesova@re-max.cz

certifikace

Jsem realitním makléřem společnosti RE/MAX Atraktiv. Ráda Vám pomohu koupit, prodat, pronajmout Váš dům, byt, pozemek, komerční prostory. Pokud hledáte férové jednání, skvělý servis a jistotu, prosím mě můžete kontaktovat, ráda Vás vyslechnu, pomohu, vše vyřeším a ušetřím Váš čas.

Milena Káňová

Milena Káňová

+420 601 374 885

milena.kanova@re-max.cz

certifikace

Jsem ráda, když za člověka hovoří kvalitně odvedená práce a spokojení klienti. Pracuji jako realitní makléřka a dosahovat obojího se mi dlouhodobě daří díky profesionalitě a komplexnímu přístupu. Zajistím i pro vás jak bezpečnou realizaci a hladký průběh celého obchodu, tak financování.

Ing. arch. Jitka Pešková

Ing. arch. Jitka Pešková

+420 721 525 177

jitka.peskova@re-max.cz

certifikace

Ráda Vám pomohu řešit Vaše bydlení. Jsem zde pro Vás. Neváhejte mě kontaktovat.

Ing. Tomáš Vrána

Ing. Tomáš Vrána

+420 604 781 553

tomas.vrana@re-max.cz

certifikace

Chcete profesionálně, bezstarostně a bezpečně prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost? Potřebujete odhad pro notářské řízení? Nebo jen chcete vědět za kolik by se Vaše nemovitost prodala? Jsem realitní makléř a o všechno se postarám!

Simona Kantorová

Simona Kantorová

+420 602 566 086

simona.kantorova@re-max.cz

Mým cílem je provést vás celým procesem prodeje vaší nemovitosti a poskytnout vám komplexní poradenství a servis jako realitní makléř a právní služby Remax.

Bc. Dagmar Kyclová

Bc. Dagmar Kyclová

+420 721 850 206


dagmar.kyclova@re-max.cz


Ráda Vám pomohu řešit Vaše bydlení.

Jan Sedlmajer

Jan Sedlmajer

+420 734 355 843

Rád Vám pomohu řešit Vaše bydlení, neváhejte se na mě obrátit.

Veronika Hromková

Veronika Hromková

+420 777 546 260

Mým cílem je provést vás celým procesem prodeje vaší nemovitosti a poskytnout vám komplexní poradenství a servis jako realitní makléř.

Michaela Kubáčková Kučerová

Michaela Kubáčková Kučerová

+420 722 932 382

Ráda Vám pomohu řešit Vaše bydlení, neváhejte se na mě obrátit. Moje heslo: S úsměvem a bez starostí.